top of page
Twister Fitness Club, Ahepjukova 12
Ostrava-Fifejdy
Po - Pá: 06:00 - 22:00
So - Ne + Svátky: 07:00 - 20:00

TWISTER POSILOVNA

Posilovna je rozdělena do několika částí. V první části je umístěna kardio zóna, v níž se nachází běžecké trenažery, eliptické trenažery, stacionární kola a kvalitní veslařské trenažery. Tato část slouží k zahřátí organismu před posilováním nebo k samotnému kardio tréninku.

Druhá část se skládá převážně z posilovacích strojů, které přesně vedou Tvůj pohyb a izolovaně procvičují danou svalovou partii. V této části si osvojíš správnou techniku cvičení a bez problémů zde procvičíš a zpevníš celé tělo. Součástí je i zóna s nakládacími osami, samozřejmostí jsou i speciální osy Fat bar, Hex trap bar, Safety squat bar a jednoruční činky do 70 kg, včetně všeho co pro posilovací trénink potřebuješ.

Ve fitness centru dále nalezneš místnost s boxovacím pytlem, závěsným systémem TRX , činkami Kettlebell, Plyo box, gymnastické kruhy nebo také Glute ham developer a mnoho dalšího.

délku cvičební jednotky máš u nás časově neomezenou
Jednorázový vstup

od 109 Kč

KARDIO ZÓNA

Kardio je druh tréninku, při kterém nenamáháme svaly posilováním, ale naopak tělo zahříváme rychlým pohybem a to rovnoměrně. Při správném kardiu by nám mělo začít být teplo, měl by se nám zvýšit tep, zapojit srdce a správné dýchání, tělo by se mělo celé rovnoměrně prohřát, probrat a nastartovat.

pro někoho je kardio trénink obávané slovo, pro ostatní je to radost

SOLÁRIUM

Mají vliv na krevní oběh, na látkovou výměnu, na obranný systém a na tvorbu tolik potřebného vitamínu D. Kam jít, když slunce nesvítí? Ale i když svítí... V pohodlných solária UWE Black Power, jaké nabízí naše fitness centrum Twister fitness club, se opalujete stejnoměrně, relaxujete a jednoduše propojíte příjemné s užitečným.

V soláriu je člověk vystaven stejnému záření UVA a UVB jako na sluníčku, proto je nutné se chránit pomocí tělových přípravků určených do solárií. Tyto přípravky je možno zakoupit u nás na recepci.
 

Maximální doba opalování v soláriu UWE Black Power je 20 minut.

bez slunečních paprsků by nebyl na Zemi život
jedna minuta

od 14 Kč

bottom of page