Rychlý kontakt:
Ahepjukova 12, Ostrava-Fifejdy Tel.: 731 446 843 E-mail: info@fitkotwister.cz
Provozní doba:
Po - Pá: 06:00 - 22:00
So: 08:00 - 21:00
Ne: 08:00 - 21:00
Svátky: 08:00 - 21:00

Solarium v provozu !

Posilovna

 

Délku cvičební jednotky máš u nás časově neomezenou.

 

 

Posilovna je rozdělena do několika částí. V první části je umístěna kardio zóna, v níž se nachází běžecké trenažery, eliptické trenažery, stacionární kola a kvalitní veslařské trenažery, to vše značek  Panatta Sport, Concept 2 a Spinner PRO. Tato část slouží k zahřátí organismu před posilováním nebo k samotnému kardio tréninku.

 

 

Druhá část se skládá převážně z posilovacích strojů, které přesně vedou Tvůj pohyb a izolovaně procvičují danou svalovou partii. V této části si osvojíš správnou techniku cvičení a bez problémů zde procvičíš a zpevníš celé tělo.
Součástí je i zóna s nakládacími osami, samozřejmostí jsou i speciální osy (Fat bar, Hex trap bar, Safety squat bar)  a jednoruční činky (do 70kg), včetně všeho co pro posilovací trénink potřebuješ.

 

Dále je zde část se speciálními stroji na problémové partie ženského těla. Tato část je dokonale oddělena od zbytku fitness centra.

Ve fitness centru dále nalezneš místnost s boxovacím pytlem, závěsným systémem TRX , činkami Kettlebell, Plyo box, gymnastické kruhy nebo také Glute ham developer a mnoho dalšího.

 

Pokud si nevíš rady, nebo jen potřebuješ parťáka pro cvičení neváhej si na recepci domluvit osobního trenéra, ten je připraven zajistit kompletní servis rad co se týče tréninku, stravování i regenerace.

 

Během celého cvičení Máš k dispozici bar kde si dáš výbornou kávičku, ionťák, protejňák či sacharid, včetně mnoha dalších přípravků pro podporu účinků cvičení a následné regenerace.

 

 

K dispozici je Ti příjemný personál, který ochotně poradí ve všem, co se týká prodávaných výživových doplňků i tvého bezpečného a zdraví prospěšného cvičení.

 

 

 


Ke stažení